Build
Success

Maatschappelijk verantwoord ondernemen

Maatschappelijk verantwoord ondernemen

Bij Interior Group staat maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO) hoog in het vaandel. Door gebruik te maken van duurzame producten maar zeker ook bij de samenstelling van ons team. Sinds twee jaar werkt Rabie Enini, voorheen een Syrische vluchteling, vol enthousiasme en vakkundigheid in ons team.

Rabie werkte in Syrië voor verschillende internationale projecten. In 2013 is hij met zijn gezin gevlucht voor de oorlog in Syrië en heeft sindsdien in Nederland een nieuw leven weten op te bouwen. Succesvol geïntegreerd en vol ambitie klopte hij twee jaar geleden letterlijk bij ons aan. Het resultaat mag er zijn: inmiddels draait Rabie als projectmanager succesvol mee in ons team en werkt hij aan grote internationale hotelprojecten. In onderstaand filmpje vertelt Rabie zelf in het kort over zijn achtergrond.

Bijdrage in ontwikkeling:

© 2024 De Projectgroep
Created by